Jesteś tutaj:

O procesach decyzyjnych w zarządzaniu. Kolejne spotkanie „Szkoły po godzinach”

ARB_1895(1)

W sobotę, 9 września br. w Krakowie odbyło się kolejne, już czwarte spotkanie w ramach cyklu „Szkoła po godzinach”.  Jego adresatami są dzieci i młodzież a tematyka, przynajmniej tym razem dotyczyła spraw finansowych. Dr Piotr Cymanow, menedżer i wykładowca akademicki wygłosił wykład pt. Istota procesów decyzyjnych w zarządzaniu.

 

Jak podejmować właściwe decyzje? Jakie ma to znaczenia w różnych perspektywach czasowych? Jak radzić sobie z presją? Te i wiele innych pytań zostało postawionych podczas zajęć z dr Cymanowem. Znalazły one odpowiedzi, ale też i stanowiły doskonały punkt wyjścia do dyskusji z młodzieżą, która w aktywny sposób starała się nie tylko zgłębić wspomniane zagadnienia, ale także wyrażała oryginalne opinie w omawianym zakresie.

Przypomnijmy, że spotkanie było jednym z  14 zajęć tematycznych. Wśród nich 6 dotyczy „Nowych mediów i bezpieczeństwa w sieci”, cztery dalsze to  tematyka dotycząca tego „Jak sobie radzić z depresją i problemami”, cztery kolejne poświęcone są zagadnieniu „Finanse, co warto wiedzieć? Jeszcze we wrześniu odbędzie się seria kolejnych spotkań w ramach cyklu. Zapraszamy do udziału i śledzenia informacji na ich temat!

/mt/
Partnerem projektu „Szkoła po godzinach” jest Fundacja Empiria i Wiedza, organizatorem Fundacja Edukacji i Mediów.

Odkryj więcej interesujących informacji